תמונת פרופיל

בשמי - ענבל, יש עין ויש לב,  את שניהם אני מביאה למפגשים שלי עם העולם ועם החיים.

נולדתי וגדלתי במרחבים הצלולים של הגליל העליון משם החיבור לטבע, להרים ולאדמה. במהלך השנים, מתוך הצורך להעמיק בחקירה של החיים נגעתי ופגשתי בדרכים רוחניות שונות; הדרך הרביעית של גורודייף, הדרך הסופית, היהדות ועוד, כולן השפיעו עלי וניתבו את דרכי, אבל אף אחת מהן לא נגעה בי כלכך עמוק והשפיעה על חיי כמו שהשפיעו 12 הצעדים ובהמשך דרך היוגה והבודהיזם.

מאז 1995 אני מלווה בהתנדבות נשים שיצאו ממעגלים של סבל, התמכרויות והרס באמצעות 12 הצעדים וכלים של מיינדפולנס ומדיטציה. מתרגלת יוגה בשיטות שונות משנת 2003 ובשנים האחרונות העמקתי בדרך, עברתי הכשרה כמורה ליוגה. ב- 2017 סיימתי קורס תרגול וטיפול ביוגה תראפיה באסכולה של סוואסטה יוגה ע"י איריס קליין, תלמידתו של מוהן תלמידו לאורך שנים רבות של קרישנמצ'ריה.    בשנים האחרונות נחשפתי שנית לבודהיזם והתאהבתי מחדש בדרך הדהרמה, בעומק, בבהירות ובחכמה שיש בה. מאז אני לומדת, חוקרת ומעמיקה בהתבוננות בטבעה של התודעה ובטבעם של החיים. התבוננות זו הצמיחה בתוכי חמלה ותבונה שמרחיבות את היכולת שלי ללוות בני אדם בדרכם בחיים.

כיום אני מלמדת יוגה בקבוצות קטנות, מטפלת ומלווה אנשים ובעיקר נשים בתהליכים של החלמה, הקלה בסבל ושיחרור ומעבירה קורסים של מפגש עם עצמנו ועם עקרונות פרקטיים לשיפור איכות החיים, ברוח הגיוה, בודהיזם ו-12 הצעדים.