יוגה תרפיה

תהליכי החלמה, הקלה ושחרור

לשיפור איכות החיים

לתיאום טיפול שלחו פרטים:

יוגה תרפיה הינה שיטת טיפול המעצימה את יכולות הריפוי הטבעיים של הגוף והנפש ושמה דגש על טיפוח תנאים לבריאות שלמה במקום על מאבק במחלה או בבעיה. יוגה תרפיה עוסקת בבריאות ולא במחלות.

נקודת המוצא של יוגה תרפיה היא שבריאות היא תוצר טבעי של אורח חיים בריא ואם אנו רוצים שבריאות תשרור בחיינו האחריות שלנו היא לספק למערכת שלנו את התנאים הדרושים לה.

הטיפול מעניק כלים וידע המעודדים את האדם לקחת אחריות על הבריאות שלו.
באמצעות טכניקות המגיעות מעולם היוגה ועולמות נוספים, ניתנת הדרכה לפיתוח אורח חיים בריא הכולל המלצות תזונה, פעילות פיזית, תרגולי ריכוז ומדיטציה, הרפיה, שינוי הרגלי חיים ועוד.
אורח החיים הבריא משפר ומחזק את פעילות מערכת החיסון, המערכת ההורמונלית, המערכת העצבית, המערכת המנטלית/רגשית ועוד.

התמדה באורח חיים מיטיב מובילה לצמצום מחלות, כאבים וסימפטומים שונים ומתבטא בגמישות וחוזק פיזיים, עיכול תקין, פוריות, שלווה, יכולות ריכוז, שיפור במערכות היחסים ועוד, כך שניתן לחיות חיים עשירים ומספקים ולפעול בחופשיות בעולם.

יוגה תרפיה מתייחסת לכל רבדי הקיום האנושי ונותנת מענה הוליסטי לבעיות פיזיות, אנרגטיות, מנטליות, נפשיות ורוחניות

מתוך האתר של עמותת קדן

טיפול של יוגה תרפיה נעשה במפגשים אישיים.   המפגש הראשון הוא ארוך יותר (שעה וחצי-שעתיים), הוא מוקדש להיכרות ואבחון הקשיים והבעיות של המטופלת בכל תחומי החיים.   בשלב זה אזמין אותך להעלות את כל הקשיים, הכאבים והדילמות שאת נתקלת בהם בחייך, ברמה הפיזית, הרגשית, המנטלית והרוחנית. הקשיים יכולים להיות ברמה הגופנית – כאבים, עיכול, מחלות, פוריות, או ברמה הרגשית – דכאון, חרדות, התמכרויות, חוסר שקט ועוד..  ברמה האנרגטית – חולשה, עייפות כרונית, חוסר מנוחה, תזזיתיות, בעיות קשב וריכוז, או ברמה הרוחנית – רצון לטפח את הפוטנציאל האנושי, להכיר את הטבע המדויק שלי ואת הטבע המדויק של המציאות.

 בהמשך המפגש  אתן לך הדרכה מדויקת ואבנה  לתרגול ושינויים באורח החיים שלך שיצרו תנאים טובים יותר לבריאות והחלמה. 

הפגישות הבאות שיארכו כשעה יתקיימו באופן רצוף או לפי הצורך, מטרתן לדייק את התרגול ולהמשיך לטפח את תהליך ההקלה והשחרור מסבל בחיים שלך.