יוגה תרפיה

תהליכי החלמה, הקלה ושחרור

לשיפור איכות החיים

יוגה תרפיה הינה שיטת טיפול המעצימה את יכולות הריפוי הטבעיים של הגוף והנפש ושמה דגש על טיפוח תנאים לבריאות במקום על מאבק במחלה או בבעיה.

נקודת המוצא של היוגה תרפיה היא שבריאות היא תוצר טבעי של אורח חיים בריא ואם אנו רוצים שבריאות תשרור בחיינו האחריות שלנו היא לספק למערכת שלנו את התנאים הדרושים לה.

הטיפול ביוגה תרפיה מעניק כלים וידע המעודדים את האדם לקחת אחריות על הבריאות שלו.
באמצעות טכניקות המגיעות מעולם היוגה, ניתנת הדרכה לפיתוח אורח חיים בריא הכולל המלצות תזונה, פעילות פיזית, תרגולי ריכוז ומדיטציה, הרפיה, שינוי הרגלי חיים ועוד.
אורח החיים הבריא משפר ומחזק את פעילות מערכת החיסון, המערכת ההורמונלית, המערכת העצבית, המערכת המנטלית/רגשית ועוד.

התמדה באורח חיים מיטיב מובילה לצמצום מחלות, כאבים וסימפטומים שונים ומתבטא בגמישות וחוזק פיזיים, עיכול תקין, פוריות, שלווה, יכולות ריכוז ועוד, כך שניתן לחיות חיים עשירים ומספקים ולפעול בחופשיות בעולם.

יוגה תרפיה מתייחסת לכל רבדי הקיום האנושי ונותנת מענה שלם לבעיות פיזיות, אנרגטיות, מנטליות ונפשיות.

  • בעיות פיזיות – כאבים כרוניים, כאבי גב/ברכיים/עורף, בעיות מפרקים, בלט דיסק, פריצת דיסק, בקע, פציעות ספורט דלקות כרוניות וכדומה.
  • בעיות פיזיולוגיות – מחלות אוטואימוניות, אלרגיות, מיגרנות, סוכרת, טרשת נפוצה, סרטן, יתר לחץ דם, נדודי שינה, עייפות כרונית, אסטמה, פיברומיאלגיה, בעיות פוריות וכדומה.
  • בעיות רגשיות ומנטליות – חרדה, סטרס, מחשבות טורדניות, בעיות קשב וריכוז, פוסט טראומה, דיכאון, OCD, התמכרויות וכדומה. (מתוך האתר של עמותת קדן).